fbpx
Madalyon Kurumsal > Kurumsal Programlar > Kendini Gerçekleştiren Kehanetler – Pozitif Yaşam Becerisi

Kendini Gerçekleştiren Kehanetler – Pozitif Yaşam Becerisi

Yaşam tüm zorluklarıyla önümüze serilmişken, bazı insanlar yaşamdan çok daha fazla keyif alır ve hayallerini gerçekleştirmekte daha başarılıdır. Bu insanların yaşamlarını olumlu kılabilmek için bildikleri ve uyguladıkları ne olabilir?

Pozitif yaşam becerisi birçok kültürün yaşam biçimiyle örtüşürken, bizler olumsuz olaylar karşısında olumlu bir bakış açısı geliştirmekte neden zorlanırız? Amerikan efsanelerinin anlattığı gibi iyi düşünmek size hayallerinizi getirir mi?

Bu program bize, beynin gizli dünyasında yolculuk yaptırarak, yaşam üzerinde kontrolümüzü sağlayabilmemiz için ipuçları verecek. Doğru adımları atarak kendi olumlu dünyanızı yaratmayı öğrenebilirsiniz. Birçok kişi yaşamının olumlu izler taşımasını şansa bağlar. Oysaki hayatımızı yönlendiren davranışlarımızı ve tutumlarımızı belirleyen düşüncelerimizdir ve düşüncelerinizin kontrolü sizdedir. Bu programda olumsuz koşullarla baş etmenin zihninizde başlayıp davranışlarınızda son bulan bir yolculuk olduğunu anlatıyoruz.

Pozitif psikolojinin verileriyle, tamamen bilimsel ve deneysel gerçeklerle size sahip olduğunuz gücü nasıl kullanabileceğinizi anlatıyoruz.