fbpx
Madalyon Kurumsal > Kurumsal Eğitimler > Dadı Eğitim Programı

Dadı Eğitim Programı

DADI EĞİTİM PROGRAMI

Çocuklar dünyayı kendilerine bakım veren, kendileriyle ilgilenen kişiler üzerinden tanımaya başlarlar. “Dünyaya geldiğim bu yerde ihtiyaçlarım karşılanacak mı? Güvende olacak mıyım? Sevilecek miyim?” sorularına cevap ararlar. Bu sorularının cevaplarını da en başta kendi ebeveynleri olmak üzere onlarla uzun zaman geçiren dadılarından da alırlar. Bu konuda, dadıların rolü yadsınamayacak kadar önemli.

Çocukları sever misiniz? Onlarla ilgilenmek, sohbet etmek, onların ihtiyaçlarını karşılamak hoşunuza gider mi? Peki, onların ihtiyaçlarını karşılarken nelere dikkat etmeniz gerektiğinin, gelişim alanlarını olumlu etkileyecek yaklaşımların neler olduğunun, onlar için sağlıklı birer rol model olabilmeyi öğrenmenin ne kadar değerli olacağının da farkında mısınız? Ebeveynler, çocuklarını bu konularda yeterli olduğuna inandıkları dadılara emanet etmek isterler.

Bu eğitim programı, dadılık mesleğinde kendinizi çok daha yeterli hissetmenizi ve gösterebilmenizi sağlamak için hazırlandı. Nasıl olsa nihayetinde her şey çocuklar için…