fbpx
Madalyon Kurumsal > Eğitmenler > Pınar Daldikler
Psk. Pınar Daldikler Psikolog

Pınar Daldikler

Eğitim

  • Üniversite: Atılım Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü

Biyografi

Üniversite eğitimi sırasında stajını, Numune Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde ve Birleşmiş Milletler’de yapmıştır. Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri, Nöropsikolojik Test Bataryası, TAT, Denver Gelişim Tarama Testi, Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği IV, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Şema Terapi, EMDR, Psikanalitik Yönelimli Psikoterapi, Deneyimsel Oyun Terapisi, Çift Terapisi, Alkol ve Madde Bağımlılığı eğitimlerini almıştır.

Meslek hayatına özel bir Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışarak başlayan Pınar Daldikler, 2010-2012 yılları arasında, otizm, zeka geriliği, dikkat eksikliği, hiper-aktivite bozukluğu ve davranış bozukluğu gibi sıkıntıları olan çocuk ve ailelerle çalıştı.

Atılım Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde aktif olarak çalışmakta ve 2011 döneminden itibaren dernek başkanlığı yapmaktadır.

2012-2013 ders dönemi içerisinde Orta Doğu Teknik Üniversite’si Aile Psikoloji yüksek lisans programında Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu’ndan Aile ve Çift Terapisi derslerini alarak öğrenimine özel öğrenci olarak devam etmektedir.

Meslek hayatına 2011 yılından bu yana Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde Psikolog olarak devam etmekte, klinik çalışmalarının yanı sıra, Madalyon Akademi, çeşitli okul, üniversite, sivil toplum kuruluşu ve şirketlere psikoloji odaklı eğitimler vermektedir.