Partner İlişkilerinde Doyum ve Mutluluk

27.03.2018

Madalyon Kurumsal'da "PARTNER İLİŞKİLERİNDE DOYUM VE MUTLULUK" eğitimimiz 31 Mayıs 2018 Perşembe günü, 19.00- 21.00 saatleri arasında, Uzman Klinik Psikolog Nazar TÜYSÜZOĞLU 'nun sunumu ile gerçekleşecek.

 

Eğitim içeriği:

İki yetişkin insan arasındaki duygusal yakınlığı besleyen, bir ilişkiyi doyumlu ve sağlıklı kılan pek çok faktör vardır. Bağlılık bağımlılığa, beklentiler kontrol etmeye, anlaşmazlıklar kavgaya dönüştüğünde, bir ilişki nefes alamaz, yeşeremez ve sevgiyi tüketir.

Çiftlerin duyguları yaşama biçimleri, ilişkiden beklentileri, özerklik ve bağlılık arasında kurdukları denge, iletişim becerileri ve daha pek çok konuda farkındalık ve deneyim sahibi olmaları, ilişkilerinde mutlu olmalarını, birbirlerinden pek çok şey öğrenmelerini, kendilerini daha iyi tanımalarını, birlikteliklerini besleyerek zenginleştirmelerini sağlayabilir.

Bu seminer, aktüel psikoloji bilgileri ve gündelik örnekler üzerinden farklı bir bakış açısı sağlamayı amaçlıyor.

 

Eğitim Takvimi :
31 Mayıs 2018 Cuma Saat: 19:00- 21:00

 

Ücret ve Detaylı bilgi için :

Kayıt: Özgür Alan

Telefon: 0 (312) 466 66 16

 

Biyografi:

Uzman Klinik Psikolog Nazar TÜYSÜZOĞLU

Nazar Tüysüzoğlu, Hacettepe Üniversitesi’nde psikoloji, Berlin Humboldt Üniversitesi’nde klinik psikoloji master eğitimi almış, Berlin Charite Hastanesi’nde terapist olarak, Max Planck Enstitüsü’nde araştırmacı olarak çalışmıştır. Şu sıralar bir vakıf üniversitesi bünyesinde görev yapmakta olup, psikolojik dayanıklılık, pozitif psikoloji, nöropsikoloji alanlarında PsikeArt, Women’s Health, Psychologies ve Marie Claire dergilerinde yazmakta, kaygı, depresyon, uyku, stres gibi alanlarda seminer vermekte, psikosinema alanında etkinlikler düzenlemektedir. Yazarın Notos Yayınları’ndan bir çeviri şiir kitabı bulunmaktadır.